A zase jedna informačka :D

18. října 2014 v 19:00 | Kristiina
Asi budu na tohle fakt muset založit rubriku!! :D

Je pravda, že na tomhle blogu se zdá, že víc o psaní mluvím, než opravdu píšu, nicméně i to je někdy přínosné, takže přináším další informačku.
První důležitá informace je, že nevím, co všechno z toho, co se chystám vyřknout, se dožije zítřka. To jest pokud naslibuju sto povídek, 50% odložím na dobu neurčitou do složky Rozepsané, za 25% se budu stydět, 10% vymažu a zbývá pouze 15% celku. Moc to okecávám, tak dál.
Mnozí z vás, co čtou (jsou donuceni číst) tenhle blog pravidelně nejspíš vědí, že jsem před rokem napsala dvanácti-kapitolové "veledílo" s názvem Redemption. Na tuhle věc navazuje něco jako spin-off nesoucí jméno Coma White. Pro vysvětlení: kdybych to vydávala, bylo by to ve stejné knize, nebo bych to pojala jako pokračování. Ale to už zas moc fantazíruju. Coma White se zaseklo na čtvrté kapitole a to kvůli povídce, kterou jsem psala do soutěže (wish me luck with this one). Měla jsem velké plány, které de facto ztroskotaly na známém útesu jménem sebevědomí a taky možná kamínku lenost. Každopádně nesmím zoufat! Coma White není uzavřené a to znamená, že pokud posbírám kuráž zveřejnit trudomyslnou, pochmurnou Redemption, bude zde i Coma White. *plesání*
Dále je na dobré cestě na tenhle blog výše zmíněná povídka do soutěže. Jmenuje se Mirrors a je v angličtině, ale to nebude problém (stejně to tu nikdo číst nebude). Takže na tu se těšte.
Další divoký nápad je Halloweenská upírovina, zatím bezejmenná a za zmínku nejspíš stojí také předběžně pojmenované Štěstí (možná to nazvu jinak, tak se nedivte...). Halloweenská je díky tématice a taky by měla vyjít do Halloweenu, jelikož víc než dvě kapitoly to mít NEBUDE, což znamená, že to nespořádá tolik času.
To je tak vše co bych chtěla vyjádřit až ze dna mého malého černého srdíčka.
Stay tuned :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama